nehodnoceno

Dostupnost: Skladem
Kategorie: Stany
Expedice: ihned k expedici
Vaše cena:
32 990 Kč
Sdílejte tento produkt

Popis výrobku:

Podlaha je vyrobena z hliníku vyplněného izolační pěnou. Podlaha stanu poskytuje vynikající izolaci i při nízkých teplotách. Horní vnitřní vrstva ve tvaru plástve pohlcuje veškerou vlhkost. Na podlaze je 6 cm silná matrace s odnímatelným potahem. Okna mají otevírací síť proti komárům, vnější žaluzie připevněné k bodci a zevnitř těsné těsnění. Vstupní otvory s moskytiérami a pevné uzavření. Nastavitelná ventilace (s moskytiérou) a 2 velké střešní okna s moskytiérou v horní části stanu!  Stan je zcela zabezpečen proti nežádoucím hostům (komáři, hmyz). 

Stan má samozřejmě nepromokavý povlak.


Materiál:

- stěny impregnované bavlny nejvyšší kvality (plátno) o hmotnosti  280 g / metr  (u většiny prodejců je materiál tenčí 260 g) vyztužené mřížkou (ripstop) spojenou s polyesterem. To zajišťuje odolnost proti vodě a vynikající prodyšnost. Stěnové švy jsou slepeny, což zabraňuje natažení a prosakování materiálu během deště. 4 hlavní otvory (2 vchody a 2 okna) a 2 střešní okna chráněná moskytiérami a roletami zevnitř i zvenku umožňují dokonale regulovat teplotu uvnitř. Za chladnějších nocí uzavíráme otvory na obou stranách, na teplejších otevíráme pouze sítě proti komárům. Dává pocit chladu i ve velmi horkém čase. 

- flysheet - nepromokavý polyester 420 D. Další rám zaručuje proudění vzduchu mezi flysheetem a střechou stanu. Flysheet (rám) je nainstalován pouze jednou, když se stan poprvé rozloží a poté se automaticky rozloží společně se stanem. 

- potah - 100% vodotěsný, vyrobený z 1000D PVC, silné stěny dokonale plní svůj úkol. Zip pro snadné otevírání a zavírání. Kryt je dostatečně silný, aby chránil stan nejen před větvemi, ale také odolával nárazům na silnější větve. 

Obsahuje 2 výsuvné žebříky dlouhé 200 cm. Volitelný delší teleskopický žebřík:

Stan má hliníkové montážní lišty a sadu konzol pro střešní nosič nebo lišty, stejně jako struny připojené k zemi. V závislosti na typu střešního nosiče mohou být stany umístěny podél stanu nebo přes něj. Stan lze otevřít do strany. 

- dlouhá verze: nad žebříkem je další střecha a po instalaci předsíně je žebřík umístěn uvnitř předsíně. Takže můžete jít dolů do vestibulu, aniž byste šli ven. Předsíň má pogumovanou podlahu se zipem. 

Barvy - stany jsou k dispozici v zelené a pískové, ve většině případů má flysheet jinou barvu než stěny stanu a tato barva se opakuje ve vestibulu. 

Rozměry : 

Rozložený 240x220x130

Složený 120x220x28

Místa pro spaní 235x215

 

Osobní odběr 0,- Kč
DPD - kurýr 161,- Kč
DPD - kurýr 201,- Kč
DPD - 1 pero 314,- Kč
DPD - 2 pera 628,- Kč
DPD - 4 pera 1256,- Kč
Top Trans 992,- Kč
Created with Sketch.