Vzhledem k tomu, že u našich dodavatelů dochází k masivnímu přeceňování zboží, není v našich silách aktualizovat ceny všech produktů. Doporučujeme našim zákazníkům, ještě než objednají produkty, požádat o potvrzení aktuální ceny nejlépe na email: info@ironman4x4.cz. Omlouváme se za způsobené komplikace.

O nás

Firma TORAL 4x4 nabízí kvalitní produkty pro vozidla OFF ROAD, SUV a kempování v přírodě od významných světových výrobců.

Pružiny a tlumiče i kompletní podvozky značek  IRONMAN 4X4, OLD MAN EMU, IRONCAT, DOBINSONS, LOVELLS, PROFENDER, ROUGH COUNTRY, RUBICON EXPRESS, SMITTYBILT, FOX, BDS, ARB, BUSHWACKER  a dalších výrobců.

Dále to jsou kvalitní navijáky, zvýšené sání, expediční zahrádky, markýzy, pneumatiky, disky kol,volnoběžné náboje a mnoho dalších produktů pro váš OFF ROAD vůz.

Rádi vám odborně pomůžeme s výběrem vhodného produktu. Naše 20-ti leté zkušenosti z offroad závodů, expedic vám jistě pomůžou ke správnému rozhodnutí. Za tuto dobu jsme profesionálním přístupem získali mnoho spokojených zákazníků. Tak věříme, že mezi ně budete patřit i vy. Těší se na vás tým TORAL 4x4.

Created with Sketch.