Vzhledem k tomu, že u našich dodavatelů dochází k masivnímu přeceňování zboží, není v našich silách aktualizovat dostupnost a ceny všech produktů. Doporučujeme našim zákazníkům, ještě než objednají produkty, požádat o potvrzení aktuální ceny nejlépe na email: info@ironman4x4.cz. Omlouváme se za způsobené komplikace.

Obchodní podmínky

Zboží zakoupeno u nás musí instalovat odborná firma. Za odbornou firmu považujeme autoservis s prokazatelnou praxí minimálně 5 let , s takovým zaměřením !

Uvedené komponenty jsou určeny pro použití na uzavřených tratích a nejsou schváleny pro použití na veřejných komunikacích !  Za určitých podmínek ( v rámci individuelní přestavby ) může dojít ke schválení těchto produktů .

Firma TORAL 4X4  a ani jeho distributoři nenesou žádnou odpovědnost za případné škody na zdraví nebo na majetku  v případě porušení těchto podmínek. 

Dodací podmínky

Všechny ceny zboží uvedené v internetovém obchodu jsou konečné a obsahují DPH. Vyhrazujeme si však právo na změnu prodejních cen v závislosti na změně kurzu.
Ke každé zásilce bude přiložen doklad - jsme plátci DPH.
Obchodníkům poskytujeme množstevní slevy.
Tlumiče se dodávají v bíle a černé barvě
Vinuté pružiny jsou dodávány v barvě žluté nebo zelené ( může se stát,že v dodávce na jeden vůz bude kombinace obou barev )  
Vyřízení objednávky

Objednávky vyřizujeme zpravidla do 3 pracovních dnů ze skladových zásob, nejpozději však do 2-3 týdnů a to v pořadí, v jakém byly doručeny. Výjimečně se však může stát, že je zboží vyprodáno a dodací lhůta přesáhne 3 týdny. V případě zájmu o přesnější termín dodání zboží, volejte v pracovní době 8 -16 hod. PO-PÁ na telefonní číslo 603505163, email info@ironman4x4.cz

Dodání zboží

Zboží si můžete vyzvednout osobně (nejlépe po telefonické domluvě) nebo ho zašleme na dobírku.

Převzetí zboží od přepravní firmy

Zákazník je povinen pečlivě překontrolovat zásilku, zda není obal poškozen hned po převzetí od přepravce. Pokud je obal poškozen, zkontrolujte zda není poškozeno zboží a  zda je kompletní. V případě poškození, nebo nekompletnosti zboží trvejte na sepsání protokolu o poškození. Později nelze transportní škody uplatňovat. Bez škodního protokolu nebude reklamace uznána! 

Odstoupení od smlouvy

Storno objednávky ze strany kupujícího
V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodne-li se zákazník pro odstoupení v této lhůtě, žádáme o dodržení níže uvedených podmínek:
- Kontaktujte nás (viz kontakt), že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením číslo objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz.
- Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek:

musí byt v originálním nepoškozeném obalu,
nesmí být použité,
musí být nepoškozené,
musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s dokladem o koupi.


- Zboží posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám.


- Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 dnů po fyzickém obdržení zboží. Tato částka bude ponížena o náklady spojené s vrácením zboží, doprava, poštovné, balné atd.  Dále Vám bude naúčtován manipulační poplatek 605,- vč. DPH. U zboží jako jsou markýzy, stany, navijáky je manipulační poplatek 1.210,- vč. DPH .  

- V případě chybné objenávky ze strany kupujícího bude při výměně zboží účtovány náklady spojené s dopravou zboží. Dále bude účtován manipilační poplatek ve výši 605,- s DPH. U zboží jako jsou markýzy, stany, navijáky je manipulační poplatek 1.210,- vč. DPH .  

- V případě nepřevzetí objednané zásilky ze strany kupujícího budou účtovány náklady spojené s dopravou zboží. Dále bude účtován manipilační poplatek ve výši 605,- s DPH. U zboží jako jsou markýzy, stany, navijáky je manipulační poplatek 1.210,- vč. DPH .  


- V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


Storno objednávky ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- bez udání důvodu
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

 

Created with Sketch.