Kvalitní podvozkové sady

Nabízíme kvalitní podvozkové sady pro vozidla OFF ROAD a SUV od významných světových výrobců značek IRONMAN 4X4, OLD MAN EMU, IRONCAT, DOBINSONS, LOVELLS, PROFENDER, ROUGH COUNTRY, RUBICON EXPRESS, SMITTYBILT, FOX, BDS, ARB, BUSHWACKER, OFD Offroad Fabrication a dalších výrobců.

Vyvýšený vůz znamená více možností, snadnější a příjemnější řízení a mnohem zajímavější vzhled. 

IRONMAN 4x4

Tato firma, s více jak 60-ti letou tradicí, je světovým výrobcem produktů pro převážnou většinu automobilů s pohonem 4x4. Nosným programem této firmy jsou vinuté pružiny, listové pera s příslušenstvím, tlumiče řízení , tlumiče pérování, navijáky a řada dalšího.

OLD MAN EMU

OLD MAN EMU je australský specialista na terénní podvozky. Podvozek od OLD MAN EMU je připraven na větší zatížení a dokáže se přizpůsobit aktuálnímu povrchu vždy s co největším účinkem.

SMITTYBILT

Produkty Smittybilt byly důkladně prověřeny pro těžký provoz, vyšší výkon a životnost, které mohou zvládnout jakoukoliv situaci.

Smittybilt je značka, které zákazníci důvěřují již více než 50 let a vybavují své off-road vozy spolehlivým a funkčním příslušenstvím.

Všechny produkty společnosti Smittybilt jsou vytvářeny nadšenci offroadů, kteří uznávají potřebu něčeho lepšího, než co bylo dříve k dispozici.

OFD Offroad Fabrication

Zkušenosti společnosti OFD Offroad Fabrication s vytvářením příslušenství pro offroad znamenají , že vždy získáte pouze ty nejkvalitnější produkty, které jsou ideální pro vaše vozidlo.

RUBICON EXPRESS

RUBICON EXPRESS je skutečnou legendou amerického offroadového průmyslu a nejslavnějším světovým výrobcem podvozkových sad pro Jeep. Nabízí širokou škálu dílů: tlumiče, ramena, pružiny, listová pera, tyče stabilizátoru, Panhardské tyče, brzdová potrubí a mnohem, mnohem více.

S RUBICON EXPRESS zvyšte odpružení Jeepu o 2 ", 3 5 ”, 4,5”, 5,5” . Nabídku doplňují odpružení Long Arm nabízející extrémní terénní ohýbání. Přesvědčte se sami, jak se změní tvář vašeho Jeepu!

ROUGH COUNTRY

Společnost Rough Country, založená na začátku 70. let, je jedním ze zakladatelů offroadového průmyslu a zůstává jedním z nejrychleji rostoucích výrobců terénních odpružených sad a příslušenství. Nabídka Rough Country se neustále rozšiřuje a poskytuje svým zákazníkům mnoho zajímavých řešení. Všechny produkty vynikají vysokou kvalitou za nejlepší cenu. Zvedněte své auto pomocí Rough Country. Ať už hledáte větší pneumatiky, nebo chcete zlepšit výkon na silnici. Vynikající kvalita, snadná instalace a nízké ceny.

BDS SUSPENSION

BDS SUSPENSION je americký výrobce odpružení prémiové třídy. Při výběru produktů této značky si můžete být jisti, že každý díl byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a perfektně zapadá do vašeho vozu. Tato slova potvrzuje úzká spolupráce mezi BDS SUSPENSION a legendou světa offroad - FOX RACING. 

Created with Sketch.