Omlouváme se zákazníkům, ale vzhledem k situaci rostoucích cen, prosíme o ověření ceny a dostupnosti, nejlépe na emailu info@ironman4x4.cz

Kvalitní podvozkové sady

Nabízíme kvalitní podvozkové sady pro vozidla OFF ROAD a SUV od významných světových výrobců značek IRONMAN 4X4, OLD MAN EMU, IRONCAT, DOBINSONS, LOVELLS, PROFENDER, ROUGH COUNTRY, RUBICON EXPRESS, SMITTYBILT, FOX, BDS, ARB, BUSHWACKER, OFD Offroad Fabrication a dalších výrobců.

Vyvýšený vůz znamená více možností, snadnější a příjemnější řízení a mnohem zajímavější vzhled. 

IRONMAN 4x4

Tato firma, s více jak 60-ti letou tradicí, je světovým výrobcem produktů pro převážnou většinu automobilů s pohonem 4x4. Nosným programem této firmy jsou vinuté pružiny, listové pera s příslušenstvím, tlumiče řízení , tlumiče pérování, navijáky a řada dalšího.

PROFENDER

Tlumiče Profender Super Twin Tube jsou určeny pro použití v drsných podmínkách. Dvouplášťový tlumič poskytuje vynikající výkon a pohodlí při jízdě.  

Tlak dusíku uvnitř tlumiče obklopující olejovou nádrž brání jejímu přehřátí. Píst tlumiče leštěný a potažený teflonem umožňuje efektivní výkon a velmi dlouhou životnost. Tlumicí ventily švédské společnosti Sandvik umožňují přesné ovládání tlumicí síly a jsou přizpůsobeny příslušným modelům vozidel. Dokonale vyleštěný kolík vám umožňuje zachovat těsnost i v prašném a špinavém prostředí.

Tlumič má nastavitelnou výšku upevnění pružiny - slouží k tomu distanční kroužky, které lze použít ke spuštění nebo zvednutí přední části vozidla. Pokud je po použití dodatečného zatížení přední část vozu příliš nízko, stačí přidat kroužek (3 kusy v sadě) a přední část vozidla se zvedne. To vám umožní dokonale přizpůsobit zdvih vozidla požadavkům uživatele.

AMERICAN RACING

American Racing je legendární výrobce vysoce kvalitních litých kol pro terénní vozidla. Produkty American Racing se vyznačují dokonalým, moderním designem, odolností a výdrží.

Všestrannost a perfektní přizpůsobení

Celá řada technických parametrů umožňuje dokonalé přizpůsobení jakémukoli vozidlu bez ohledu na typ podvozku nebo jiné úpravy.

Kombinace jedinečného stylu a odolnosti

Produkty American Racing kombinují jedinečný styl s odolností v oboru, což z nich dělá oblíbenou volbu pro nadšence do terénu. Pokud hledáte ty nejlepší ráfky se zajímavým designem, můžete si být jisti, že v naší nabídce najdete perfektní nabídku od American Racing!

OLD MAN EMU

OLD MAN EMU je australský specialista na terénní podvozky. Podvozek od OLD MAN EMU je připraven na větší zatížení a dokáže se přizpůsobit aktuálnímu povrchu vždy s co největším účinkem.

SMITTYBILT

Produkty Smittybilt byly důkladně prověřeny pro těžký provoz, vyšší výkon a životnost, které mohou zvládnout jakoukoliv situaci.

Smittybilt je značka, které zákazníci důvěřují již více než 50 let a vybavují své off-road vozy spolehlivým a funkčním příslušenstvím.

Všechny produkty společnosti Smittybilt jsou vytvářeny nadšenci offroadů, kteří uznávají potřebu něčeho lepšího, než co bylo dříve k dispozici.

OFD 

OFD Offroad Fabrication nabízí širokou škálu vysoce kvalitních offroadových dílů a příslušenství . Všechny produkty této značky jsou vytvářeny nadšenci offroadů z extrémně odolných materiálů a dokonale splňují potřeby majitelů terénních vozidel. Zkušenosti společnosti OFD Offroad Fabrication s vytvářením příslušenství pro offroad znamenají , že vždy získáte pouze ty nejkvalitnější produkty, které jsou ideální pro vaše vozidlo a které dokonale splní svůj úkol na silnici i v terénu. Oceňujeme nejvyšší kvalitu OFD, a proto naše nabídka zahrnuje široký výběr nárazníků, kapot, střešních nosičů, stanů a doplňků do interiéru, jako jsou koberce, police, tašky, držáky a mnoho dalšího. Seznamte se s obrovskou nabídkou značky OFD Offroad Fabrication!

RUBICON EXPRESS

RUBICON EXPRESS je skutečnou legendou amerického offroadového průmyslu a nejslavnějším světovým výrobcem podvozkových sad pro Jeep. Nabízí širokou škálu dílů: tlumiče, ramena, pružiny, listová pera, tyče stabilizátoru, Panhardské tyče, brzdová potrubí a mnohem, mnohem více.

S RUBICON EXPRESS zvyšte odpružení Jeepu o 2 ", 3 5 ”, 4,5”, 5,5” . Nabídku doplňují odpružení Long Arm nabízející extrémní terénní ohýbání. Přesvědčte se sami, jak se změní tvář vašeho Jeepu!

FOX

Fox Racing Shox je výrobcem nejvýkonnějších a nejodolnějších tlumičů pro automobily s pohonem 4x4

Fox Racing Shox vytvořil v roce 1974 Bob Fox. Od té doby společnost ovládla trh s odpružením v terénu a stala se světovým lídrem v zavádění nových, inovativních řešení ve výrobě vysoce výkonných tlumičů a odpružení pro terénní vozidla.

Technologie Live Valve

Patentovaná technologie Fox Live Valve upravuje tlumení v reálném čase podle terénu, s nímž se setkává, aby zajistila optimální jízdu za všech podmínek. Jako výrobce nabízí Fox Racing Shocks celou řadu plynových tlumičů Coil-Over s nastavitelnými zásobníky IQS a další, které přizpůsobí výkon na požadovanou úroveň.

Legendární podvozky Fox

Vozidla vybavená odpružením Fox pravidelně zaujímají první místa v různých soutěžích po celém světě, což z Foxe dělá opravdovou legendu. Jako oficiální distributor Fox v Evropě nabízíme největší výběr produktů této značky za atraktivní ceny.

FUEL

Fuel je lídrem ve výrobě vysoce kvalitních terénních ráfků

Společnost Fuel, založená v roce 2009 společností MHT Luxury Alloys, pokračuje v rozšiřování svého portfolia každý rok. Jeho ráfky si získaly uznání mezi nadšenci offroadu díky dokonalému designu a dokonalému zpracování.

Široká škála možností

Fuel nabízí obrovský výběr vysoce kvalitních a odolných slitin, které dobře fungují i v náročných terénních podmínkách. Nabídka společnosti zahrnuje nejkompletnější řadu kol na offroadovém trhu. Široká škála povrchových úprav znamená, že si každý nadšenec terénních výletů najde něco pro sebe.

Unikátní design terénního kola

Ráfky značky Fuel si získaly uznání mezi nadšenci offroadu díky svému skvělému vzhledu a dokonalému zpracování. Hledáte odolné ráfky se zajímavým designem? Podívejte se na naši nabídku Fuel a najdete perfektní návrh!

JKS

JKS Manufacturing je výrobcem nejpopulárnějších a vysoce ceněných dílů Jeep

Společnost JKS Manufacturing funguje od roku 1989. Její expanze začala u původní značky Quick Disconnect, která nabízí neotevřené stabilizační konektory. Od té doby se nabídka společnosti rozšířila o další produkty, včetně rozsáhlých podvozkových sad, pružin, Panhardských tyček, ramen a dalších.

Vysoká kvalita a vynikající pověst

Díky mnohaletému zdokonalování svých produktů je společnost oceňována zákazníky. Nejlepším důkazem vysoké kvality řady JKS je skutečnost, že patří do skupiny nejčastěji volených ze všech dílů Jeep dostupných na trhu.

Více jízdního komfortu s JKS

Produkty JKS nejen zvyšují jízdní komfort, ale také usnadňují manipulaci se zvýšenými Jeepy. Oceňují se také pro svůj obrovský dopad na zlepšení výkonu vozidla a zvýšení trakce v terénu. Nabízíme výrobky od JKS Manufacturing se zárukou nejvyššího výkonu!

ROUGH COUNTRY

Rough Country je nejoblíbenějším offroadovým výrobcem na světě.
Společnost Rough Country, založená na začátku 70. let, je jedním ze zakladatelů offroadového průmyslu a zůstává v čele nejrychleji rostoucích výrobců terénních podvozkových sad a příslušenství.

Rough Country dodává obrovský výběr terénních produktů.
Nabídka Rough Country se neustále rozšiřuje a poskytuje svým zákazníkům nejlepší řešení dostupná na trhu, jako jsou kompletní podvozkové sady, tlumiče N3 Premium, ramena, tyčky stabilizátoru, tlumiče řízení, Panhardské tyče, pružiny a listová pera. 

Sortiment doplňují nárazníky, LED lampy, prahy a boční schůdky, doplňky k přepravkám a mnoho interiérových předmětů, jako jsou koberce a stěrače, kryty, úchyty.

Zvyšte efektivitu a výkon pomocí produktů nejvyšší kvality.
Bez ohledu na to, zda chcete namontovat větší pneumatiky, dodat offroadovější vzhled vozidla nebo zlepšit výkon v terénu, Rough Country má pro vás perfektní řešení. Prozkoumejte nabídku Rough Country ještě dnes a vybavte své vozidlo tím nejlepším terénním příslušenstvím, které z něj udělá skutečný offroad.

BDS SUSPENSION

BDS SUSPENSION je americký výrobce odpružení prémiové třídy. Při výběru produktů této značky si můžete být jisti, že každý díl byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a perfektně zapadá do vašeho vozu. Tato slova potvrzuje úzká spolupráce mezi BDS SUSPENSION a legendou světa offroad - FOX RACING. BDS Suspension vytvářejí lidé, pro které je jízda v terénu opravdovou vášní, a navrhovaná řešení jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší očekávání zákazníků.

BDS Suspension je lídrem v oboru podvozkových technologií a vytváří pouze vysoce kvalitní podvozkové systémy.  BDS Suspension nabízí širokou škálu zvedacích sad a příslušenství pro terénní vozidla, jako jsou: Jeep, Dodge, RAM, Ford, Toyota, Chevy, GMC a mnoho dalších . Systém odpružení BDS správně zvedne terénní vozidlo, aniž by se zvýšilo opotřebení hnacího systému nebo pneumatik. Podívejte se na naši širokou škálu podvozků BDS a vylepšete schopnosti svého vozu!

TERAFLEX

TeraFlex  je legendární výrobce dílů pro džípy a další terénní vozidla. Společnost je známá nejkvalitnějšími systémy odpružení a tlumiči. Mnoholeté zkušenosti a znalosti jim umožnily vytvářet jedinečné a inovativní díly a příslušenství, které společnosti dodávají dominantní postavení na trhu s odpružením Jeep. Produkty TeraFlex se vyznačují vysokou kvalitou a dobrou cenou. Jsou také pravděpodobně jednou z nejrozšířenějších značek, což zvyšuje jejich popularitu. Když se rozhodnete koupit odpružení TeraFlex, můžete si být jisti, že svůj Jeep vybavíte těmi nejlepšími, nejjemnějšími a nejodolnějšími komponenty. Nabídka TeraFlex zahrnuje podvozkové sady, otočná ramena, tyče stabilizátoru, tyče Panhard, tlumiče, pružiny a mnoho dalších komponentů odpružení.Kromě toho je obohacen o řadu doplňků, jako jsou police, držáky rezervního kola,... Jako oficiální distributor dílů TeraFlex nabízíme profesionální pomoc s nákupem a atraktivní záruční podmínky.

GO RHINO

Od roku 1975 je Go Rhino lídrem ve vývoji, designu a výrobě inovativního, stylového a mimořádně užitečného automobilového příslušenství. Již více než 30 let je Go Rhino hrdé na produkty, které nabízí, které umožňují majitelům offroad a SUV užívat si svá vozidla.

BUSHWACKER

Bushwacker je jednou z nejznámějších společností vyrábějící blatníky a prodloužení podběhů kol na trhu. Jejich výrobky jsou ideální pro většinu terénních vozidel. Vyznačují se velmi jednoduchou montáží, která nevyžaduje vrtání. V nabídce najdete prodloužení podběhů kol pro téměř jakékoli auto 4 × 4, SUV nebo Pick-up . Bushwacker navrhuje a vytváří produkty pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Je uznáván jako jeden z předních výrobců, který vytváří inovativní design a doplňky v kvalitě OE. Rozšíření procházejí řadou procesů zvyšujících jejich odolnost. Již téměř 40 let zahrnuje výroba komponenty vozidel, jako jsou podběhy, blatníky, nástavce, kryty a další příslušenství, díky nimž je vaše auto v terénu mnohem bezpečnější. V reakci na požadavky našich klientů jsme rozšířili naši nabídku o vysoce kvalitní produkty Bushwacker.

SKYJACKER

Skyjacker je legendární americká společnost, která vyrábí nejlépe navržené, pokročilé a inovativní systémy odpružení pro vozy 4 × 4. Díky téměř padesátiletým zkušenostem s výrobou podvozků je uznávanou značkou nejen v USA, ale i v Evropě. Společnost neustále hledá nové technologie rozvíjející kvalitu navrhovaných produktů. Skyjacker nabízí obrovský výběr odpružení a tlumičů pro většinu terénních vozidel, včetně: Jeep, Dodge, Chevrolet, Ford a Toyota. Olejové, plynové nebo pěnové tlumiče Skyjacker jsou jedním z předních produktů v této kategorii v offroadovém světě.

CLAYTON

Clayton je jednou z nejprestižnějších společností nabízejících náhradní díly a příslušenství pro terénní vozidla. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby byly ideální pro jízdu v terénu. Terénní díly Clayton jsou testovány v reálných situacích, aby byla zajištěna bezpečnost a správný provoz. Filozofie společnosti je založena na designu „keep it simple“, offroadové doplňky nemají komplikovanou strukturu, což je činí spolehlivými a zaručuje roky bezproblémového používání. Vynikající kvalita výrobků je také výsledkem mnohaletého testování během soutěží o skalní lezení v USA . Výrobce používá nejkvalitnější ocel a další komponenty. Clayton je také odborníkem v oboru systémy hnacího ústrojí s desítkami let zkušeností s blokováním hnacích hřídelů a kompletními zakázkovými sestavami náprav. Zaručují nejvyšší výrobní standardy, takže když se rozhodnete koupit offroadové díly Clayton,   můžete si být jisti, že svůj Jeep vybavíte těmi nejlepšími, nejdokonalejšími a nejodolnějšími produkty dostupnými na trhu. V naší nabídce najdete největší výběr produktů Clayton.

PRO COMP

Pro Comp  je jedním z největších výrobců disků a odpružení, zaměřuje se především na trhy SUV, Jeep a dalších terénních vozidel . Pro Comp již téměř 30 let vyvíjí vysoce kvalitní produkty pro nadšence do terénu. Mimo jiné i: pneumatiky, ráfky, systémy odpružení, tlumiče a mnoho dalšího. Pro Comp používá k výrobě svých ráfků technologii nízkotlakého lití pod tlakem, které se vyznačuje dokonalou reprodukcí i těch nejsložitějších vzorů, nejlepší možnou kvalitou povrchu a velmi dobrou životností. Produkty Pro Comp poskytují nadšencům offroadů vysoce výkonné vybavení, které překonává očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme velký výběr ráfků Pro Comp v různých velikostech a povrchových úpravách.

HELO

Značka Helo nabízí pestrou škálu disků z lehkých slitin vhodných pro osobní automobily, terénní vozidla a SUV. Díky odolné konstrukci získáte moderní design a nejvyšší kvalitu zpracování . Společnost Helo nabízí terénní ráfky z nejlepších hliníkových slitin dostupných na trhu v chromovaných a lakovaných povrchových úpravách. Ráfky Helo jsou v naší nabídce k dispozici v široké škále designů s různými technickými parametry, díky nimž si každý zákazník může přizpůsobit výběr obecné koncepci projektu a různým výškám zdvihu. Kola budou dokonalá jak na silnici, kde bude plnit reprezentativní funkci, tak i v terénu a zajistí odpovídající odolnost.

BILSTEIN

Společnost byla založena v roce 1873 Augustem Bilsteinem, od roku 1928 vyrábí díly pro automobilový průmysl. V roce 1954 společnost Bilstein způsobila revoluci v technologii odpružení a od té doby je trvale oceňována za nejvyšší kvalitu a vysoký výkon. Bilstein je uznáván svými zákazníky jako inovativní partner automobilových systémů. Díky dostupnosti moderních technologických řešení, která umožňují nastavení tlumení, umožňuje ještě přesnější vyladění provozních charakteristik na požadovaný provoz. Již několik desetiletí jsou nové technologie zavěšení úzce spojeny s vysokými požadavky zákazníků, pokud jde o jízdní dynamiku, bezpečnost jízdy a komfort. Protože terénní tlumiče jsou vystaveny extrémním podmínkám v nerovném terénu a jsou náchylné k přehřátí, společnost Bilstein úspěšně vylepšila technologii ORC. Patentovaný systém Bilstein umožňuje lepší chlazení, což přímo zvyšuje účinnost tlumičů. Nejnovější řešení elektronického odpružení vám umožní optimalizovat jízdní komfort. V našem obchodě najdete pečlivě vybrané produkty Bilstein, které zlepší kvalitu jízdy vašeho Jeepu.

XD  Rockstar

Ráfky řady XD jsou vyráběny v USA společností KMC, která je známá ráfky nejvyšší kvality . Řada XD se zrodila z potřeby vytvářet drsné offroadové ráfky pro off-road závody. Společnost již roky vyvíjí designy ráfků, které jim dodávají agresivní vzhled, který bude vypadat skvěle jak na ulici, tak v bahně. Díky inovativním technologiím a jedinečnému designu jsou ráfky XD jedním z nejlepších produktů na současném trhu. Ráfky řady XD byly navrženy tak, aby překonávaly bariéry, pro všechny fanoušky terénních vozidel, kteří porušují konvenční myšlení a stereotypy o závodním sportu a extrémně využívají své terénní vozy a zároveň hledají originální designy. Ráfky řady XD jsou extrémně lehké a odolné. Tyto vlastnosti potvrzují četné testy na silnicích a stezkách.Offroadové ráfky XD byly oceněny řadou ocenění od nejnáročnějších automobilových kritiků. Společnost také distribuuje pneumatiky a sportovní doplňky. Nabízíme široký výběr ráfků řady XD v různých provedeních, povrchových úpravách a velikostech.

Created with Sketch.
cookie

Používáme cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení cookies" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.

Souhlasíte s používáním cookies?

Ano, souhlasím Nesouhlasím Nastavení
close

Používáme cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení cookies" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Nezbytné (technické)

Tyto cookies pomáhají s tím, aby byly webové stránky použitelné. Poskytují základní funkce jako je navigace na stránce nebo změna rozlišení prohlížeče dle velikosti vašeho zařízení. Bez těchto souborů nemůže web správně fungovat. Používáme krátkodobé (session cookie) – vymažou se z vašeho počítače po zavření prohlížeče.

Preferenční (funkcionální)

Preferenční soubory cookie umožňují webové stránce zapamatovat si informace, které mění způsob, jakým se webová stránka chová nebo vypadá jako je váš preferovaný jazyk nebo region, ve kterém se nacházíte.

Statistické (výkonnostní)

Tyto soubory cookie pomáhají vlastníkům webových stránek porozumět tomu, jak návštěvníci interagují s webovými stránkami tím, že shromažďují a hlásí informace, často anonymně.

Reklamní

Reklamní soubory cookie se používají ke sledování návštěvníků a jejich chování. Záměrem je zobrazovat reklamy, které jsou relevantní a poutavé pro jednotlivé uživatele, a proto jsou hodnotnější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.

close

Cookies

Tento web používá soubory cookie a z hlediska zákona se jedná o osobní údaje. Správcem těchto osobních údajů je AZ TORAL s.r.o., Za Špicí 1798, 68603 Staré Město, IČ: 26227975.

Další detailní informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a jak zpracováváme osobní údaje (včetně cookies), se dozvíte v dokumentu Zásady ochrany osobních údajů, který najdete na našem webu.

Obecně o cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které mohou používat webové stránky k mnoha účelům, např. k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií nebo analýze návštěvnosti, některé slouží k tomu, aby si webová stránka pamatovala vaše preference. Tyto soubory se ukládají do vašeho zařízení (např. do počítače, tabletu nebo mobilního telefonu). Každá webová stránka může do vašeho prohlížeče odesílat své vlastní soubory cookies pouze v případě, pokud to umožňuje nastavení vašeho prohlížeče.

Zákon stanoví, že můžeme na vašem zařízení ukládat soubory cookie, pokud jsou nezbytně nutné pro provoz těchto stránek (viz sekce Nezbytné cookies), a to bez vašeho souhlasu, na základě tzv. oprávněného zájmu. Pro všechny ostatní typy souborů cookie potřebujeme váš souhlas, jehož plný text najdete zde, a který můžete kdykoliv odvolat pomocí tohoto formuláře.

Druhy cookies

Cookies se dělí podle účelu, k jakému jsou využívány a ta takto:

Nezbytné (technické)

Tyto cookies pomáhají s tím, aby byly webové stránky použitelné. Poskytují základní funkce jako je navigace na stránce nebo změna rozlišení prohlížeče dle velikosti vašeho zařízení. Bez těchto souborů nemůže web správně fungovat.

Tyto cookies lze blokovat (zakázat), ale část stránek se vám nemusí zobrazovat správně, některé části dokonce nemusí fungovat. Návody pro nejčastěji používané prohlížeče najdete zde:

Preferenční (funkcionální)

Preferenční soubory cookie umožňují webové stránce zapamatovat si informace, které mění způsob, jakým se webová stránka chová nebo vypadá jako je váš preferovaný jazyk nebo region, ve kterém se nacházíte.

Statistické (výkonnostní)

Tyto soubory cookie pomáhají vlastníkům webových stránek porozumět tomu, jak návštěvníci interagují s webovými stránkami tím, že shromažďují a hlásí informace, často anonymně.

Reklamní

Reklamní soubory cookie se používají ke sledování návštěvníků a jejich chování. Záměrem je zobrazovat reklamy, které jsou relevantní a poutavé pro jednotlivé uživatele, a proto jsou hodnotnější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.

Seznam cookies

Na našem webu využíváme jak naše vlastní cookies, tak cookies třetích stran, jejichž vlastní zásady zpracování uvádíme zde:

Vypracovala advokátní kancelář Petráš Rezek

close

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Identifikace správce: AZ TORAL s.r.o., Za Špicí 1798, 68603 Staré Město, IČ: 26227975.

V souladu s ustanoveními Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen „Nařízení“) souhlasím tímto s tím, aby výše uvedená společnost (dále jen „správce“) zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje (dále jen osobní údaje), a to:

 • cookies

pro účely:

 • statistické(1) (např. doba vaší návštěvy našich stránek, nejčastěji používaná část webu apod.)
 • preferenční (např. identifikace prohlížeče, jazykové nastavení apod.)
 • marketingové a reklamní (např. personalizace reklamy, statistika vyhledávání apod.)
 • ostatní (jiné nezařazené technické účely)

Souhlas je možno nastavit pro všechny (tlačítko Ano, souhlasím) nebo pouze pro některé účely (zaškrtnutím příslušné části), případně je možné zamítnout vše (tlačítko Nesouhlasím).

Při udělení souhlasu smarketingovými a preferenčními cookies může docházet k profilování.

Poskytnutí údajů k účelům zpracování dle tohoto souhlasu je dobrovolné.

Beru na vědomí, že mám právo:

 • požadovat přístup k mým osobním údajům,
 • požadovat opravu či výmaz mých osobních údajů,
 • požadovat omezení zpracování,
 • vznést námitku proti zpracování,
 • na přenositelnost osobních údajů,
 • podat stížnost proti zpracování osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Byl/a jsem poučen/a, že mám v souladu s Nařízením právo kdykoliv odvolat svůj souhlas odvolat pomocí tohoto odkazu.

Veškeré informace včetně možnosti výkonu svých práv, způsobu odvolání souhlasu a doby uložení jednotlivých cookies najdete v dokumentech Cookies a Zásady ochrany osobních údajů, které najdete na našem webu.

(1) Zpracování statistických cookies je naším oprávněným zájmem. Zaškrtnutím příslušné části zde můžete uplatnit námitku proti tomuto zpracování a zastavit jejich zpracování.