Vzhledem k tomu, že u našich dodavatelů dochází k masivnímu přeceňování zboží, není v našich silách aktualizovat dostupnost a ceny všech produktů. Doporučujeme našim zákazníkům, ještě než objednají produkty, požádat o potvrzení aktuální ceny nejlépe na email: info@ironman4x4.cz. Omlouváme se za způsobené komplikace.
nehodnoceno

Dostupnost: Skladem
Kategorie: Podvozkové sady Jeep Cherokee XJ
Expedice: ihned k expedici
EAN: RCK670XN2
Vaše cena:
20 338 Kč
Sdílejte tento produkt

Podvozková sada Jeep Cherokee  XJ 1984-2001 Rough Country +3" 

Sada obsahuje vše, co potřebujete, včetně tlumičů řady N3. Sada je perfektní na silnici i mimo ni. Vynikající kvalita, snadná instalace a nízká cena. 

Zvyšuje světlou výšku, Zarovnává přední a zadní část vozu.

Sada obsahuje tlumiče pérování řady N3.0, Přední pružiny +3", Přední spodní ramena vybavená uretanovými pouzdry, Nastavitelné úchyty předního stabilizátoru, +1,5-2" přídavný list listových per, montážní sadu.

Tlumiče se standardně dodávají bez gumového krytu tlumiče, ten je u nás možný objednat na odkazu:

https://toral4x4.cz/p-cerny-univerzalni-gumovy-kryt-tlumice-pro-comp

ROUGH COUNTRY

Rough Country je nejoblíbenějším offroadovým výrobcem na světě.
Společnost Rough Country, založená na začátku 70. let, je jedním ze zakladatelů offroadového průmyslu a zůstává v čele nejrychleji rostoucích výrobců terénních podvozkových sad a příslušenství.

Rough Country dodává obrovský výběr terénních produktů.
Nabídka Rough Country se neustále rozšiřuje a poskytuje svým zákazníkům nejlepší řešení dostupná na trhu, jako jsou kompletní podvozkové sady, tlumiče N3 Premium, ramena, tyčky stabilizátoru, tlumiče řízení, Panhardské tyče, pružiny a listová pera. 

Sortiment doplňují nárazníky, LED lampy, prahy a boční schůdky, doplňky k přepravkám a mnoho interiérových předmětů, jako jsou koberce a stěrače, kryty, úchyty.

Zvyšte efektivitu a výkon pomocí produktů nejvyšší kvality.
Bez ohledu na to, zda chcete namontovat větší pneumatiky, dodat offroadovější vzhled vozidla nebo zlepšit výkon v terénu, Rough Country má pro vás perfektní řešení. Prozkoumejte nabídku Rough Country ještě dnes a vybavte své vozidlo tím nejlepším terénním příslušenstvím, které z něj udělá skutečný offroad.

Osobní odběr 0,- Kč
DPD - kurýr 207,- Kč
DPD - kurýr 251,- Kč
DPD - 1 pero 314,- Kč
DPD - 2 pera 628,- Kč
DPD - 4 pera 1256,- Kč
Top Trans 992,- Kč
Created with Sketch.